گزارش جلسات هیئت مدیره انجمن ژنتیک ایران

انتخاب هیات مدیره انجمن در زمان کنگره یازدهم
19 ژانویه 2011
برگزاری جلسه علمی توسط کمیته دانشجویی انجمن ژنتیک
19 ژانویه 2011

گزارش جلسات هیئت مدیره انجمن ژنتیک ایران

جلسات صد و چهل و پنج و صد چهل و شش هیئت مدیره انجمن ژنتیک ایران در تاریخ یکم و یازدهم اسفند ماه 88 در سالن جلسات دانشگاه علامه طباطبایی تشکیل شد.

در جلسه صد و چهل و پنج گزارشی از مراحل ثبت هیئت مدیره انجمن در اداره ثبت شرکت‌ها ارائه و متن روزنامه رسمی برای اعضاء قرائت شد. در این جلسه همچنین مقرر شد لیستی از حامیان و برگزار کنندگان یازدهمین کنگره ژنتیک تهیه شود و همچنین از ستاد توسعه زیست فناوری درخواست حمایت مالی شود.

مشکلات و مسائل سایت کنگره و سایت انجمن از دیگر مسائل مطرح شده در این جلسه بود که از اعضا هیئت مدیره برای تکمیل آنها درخواست کمک شد

در این جلسه گزارشی از اقدامات انجام شده دربازه ممیزی ژنتیک و مدل انجام شده برای شاخه انسانی ارائه شد و قرار شد این مدل برای سایر شاخه‌ها نیز به کار گرفته شود.

در جلس صد و چهل و ششم نیز پس از ارائه گزارش جلسه کمیته برگزار کننده در مورد تعیین لیست مراکزی که پوستر کنگره یازدهم باید برای آنان ارسال شود صحبت شد و مقرر شد این پوستر به همراه نامه به تمام مراکز مشخص شده در کتاب ” موسسات پژوهشی بیوتکنولوژی ” ارسال شود.

برای اطمینان از وصول پوستر ها و نامه‌ها قرار شد از پست پیشتاز استفاده شود.

در این جلسه همچنین مقرر شد مهلت ارسال مقالات تا 25 فروردین تمدید شود.

پیشنهاد برگزاری یک جلسه داوری در اسفند و همچنین هماهنگی با مسئولین خوابگاه خانه معلم برا اسکان دانشجویان شرکت کننده در کنگره از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه بود.
همچنین پیشنهاد شد در دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی مرتبط یک نفر به عنوان هماهنگ کننده و اطلاع رسان انتخاب شود. برای اجرای این سیاست مقرر شد دبیر خانه انجمن با اعضای پیوسته و وابسته تماس بگیرد ودرخواست را مطرح کند تا این افراد مشخص شوند.

1

دیدگاه ها بسته شده است