کسب رتبه A انجمن ژنتیک ایران
22 دسامبر 2018
هشتمین همایش بیوانفورماتیک ایران
22 دسامبر 2018

نتایج انتخابات هیئت مدیره

نتایج انتخابات هیئت مدیره

چهارشنبه هفتم آذر1397، جلسه مجمع عمومی و انتخابات اعضای هیات مدیره انجمن ژنتیک ایران با حضور جمع کثیری از پژوهشگران، دانش پژوهان و علاقه مندان حوزه ژنتیک برگزار شد و اعضای هیات مدیره این انجمن برای سه سال آینده انتخاب شدند.

انجمن ژنتیک ایران با بیش از ۵۰ سال سابقه فعالیت علمی در کشور و عضویت قریب به سه هزار نفر از متخصصین و محققین حوزه علم ژنتیک در ۷ شاخه تخصصی ژنتیک انسانی، ژنتیک گیاهی، ژنتیک جانوری، دام و آبزیان، ژنتیک ریز سازواره ها، ذخائر ژنتیک، سلول های بنیادی و شاخه دانشجویی و دانش آموزی فعالیت می نمایند.

این انجمن طی سه سال اخیر به به صورت متوالی جزو ۱۰ انجمن علمی برتر ایران معرفی شده است.

در انتخابات روز چهارشنبه انجمن ژنتیک در شاخه ژنتیک انسانی دکتر محمود تولایی عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله اعظم (عج) با ۸۰ رای، در شاخه گیاهی دکتر امیر موسوی عضو هیئت علمی پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری با ۶۵ رای، دکتر مختار جلالی جواران عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس با ۵۳ رای و دکتر کسری اصفهانی با ۴۱ رای انتخاب شدند. در شاخه جانوری دکتر محمد پور کاظمی رئیس موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور با ۵۲ رای انتخاب شد.

همچنین در بخش ریزسازواره‌ها دکتر امیر میمندی­ پور و در شاخه سلول­های بنیادی دکتر جواد مولی به ترتیب با ۳۳ و ۴۲ رای انتخاب شدند.

مهندس مصطفی برغمدی و دکتر محسن ابراهیمی نیز به ترتیب با ۳۷ و ۳۳ رای به عنوان اعضای علی­البدل انتخاب شدند.

دکتر مهدی زهراوی عضو هیئت علمی بانک ژن گیاهی ملی ایران، با ۴۰ رای به عنوان بازرس اصلی و  دکتر شاهین واعظی با ۳۵ رای به عنوان بازرس علی البدل این انجمن انتخاب شدند.

بدینوسیله بر خود لازم میدانیم از حضور یکایک شما فرهیختگان بزرگوار و مهمانان گرامی که دعوت هیئت مدیره انجمن ژنتیک ایران را پذیرفته و در روز چهارشنبه مورخ 1397/09/07، جلسه را با حضور گرمتان مزین فرمودید، تشکر و قدردانی نماییم.
بی شک حضور ارزنده تان در این مراسم نشان از لطف و عنایت شما به علم و تلاشگران عرصه هاي علمی دارد.
از خداوند منان برای شما توفیقات روزافزون آرزومندیم.

1

دیدگاه ها بسته شده است