فراخوان دومین کنگره بین المللی و چهاردهمین کنگره ژنتیک ایران

ظرفیت بالای علمی در ژنتیک گیاهی/ تولید دارو با مهندسی ژنتیک
2 فوریه 2016
یازدهمین دوره آموزشی تکنیک های آزمایشگاه ژنتیک مولکولی
8 فوریه 2016

فراخوان دومین کنگره بین المللی و چهاردهمین کنگره ژنتیک ایران

با یاری پروردگار متعال دومین کنگره بین المللی و چهاردهمین کنگره ژنتیک ایران از 1 تا 3 خرداد ماه 1395 توسط انجمن ژنتیک ایران در تهران برگزار می‌گردد. حضور پر تعداد دانشمندان دعوت شده از خارج از کشور از شاخصه های کنگره سال 95 خواهد بود.
اهداف

ایجاد فضای تعامل و هم اندیشی علمی بین محققان و اندیشمندان در حوزه های مختلف ژنتیک؛
دعوت از اساتید، دانشمندان، سیاستگذاران و … مرتبط با ژنتیک از ایران و دیگر کشورها و ایراد سخنرانی های علمی توسط آنها، تبادل نظر، بازدیدهای علمی و …
ارائه آخرین دستاوردهای علمی محققان در عرصه های مختلف ژنتیک؛
جلب توجه مسئولین کشور (سیاستمداران، قانون گذاران و اعضای دولت) به اهمیت ژنتیک و پیشرفت‌های خیره کننده آن در سال‌های اخیر جهت توسعه و پیشرفت کشور؛
معرفی توان و تجربه انجمن ژنتیک ایران به عنوان یک ساختار مردم نهاد و مشاوری امین و دلسوز در سیاستگذاری، ممیزی، تدوین مقررات و برنامه ریزی کلان کشور و اجرای برنامه‌های متعدد مرتبط با ژنتیک در سطح ملی؛
برگزاری هم اندیشی، نشستهای تخصصی، کارگاههای آموزشی و تبادل نظر و …

محورهای کنگره

ژنتیک انسانی و پزشکی
ژنتیک گیاهی
ژنتیک پزشکی قانونی و تعیین هویت
ژنتیک ریزسازواره ها
ژنتیک جانوری
فناوریهای نوین و پیشرفت های فناوری در ژنتیک
ذخایر ژنتیک
سلولهای بنیادی
اخلاق، قوانین و مقررات و سیاست ها
بیوانفورماتیک

دبیرخانه کنگره از کلیه صاحب نظران، استادان، پژوهشگران، کارشناسان، دانشجویان و دست اندرکاران حوزه ژنتیک و علوم وابسته برای شرکت فعال در این کنگره جهت ارائه دستاوردهای علمی خود در زمینه های تخصصی فوق دعوت به عمل می آورد. محورهای کنگره در سایت کنگره به آدرس www.geneticscongress.ir قابل ملاحظه است و انتظار می رود ارسال کنندگان مقالات به این محورها توجه کنند.

نحوه ثبت نام و ارسال مقاله

مقالات می‌توانند به صورت کامل یا چکیده ارسال شوند، مقالات کامل باید چکیده انگلیسی داشته باشند و مقالاتی که به صورت چکیده ارسال می‌شوند لازم است به زبان انگلیسی باشند.
ثبت نام در کنگره و ارسال مقاله صرفاً از طریق پایگاه کنگره انجام می شود.
ارسال مقاله به کنگره، تنها پس از ورود به سیستم و پرداخت هزینه امکان‌پذیر است. مگر برای سرگروهها و افرادیکه امکان دسترسی فراهم شده باشد.
مقالات ارائه شده به کنگره باید حاصل از نتایج کارهای پژوهشی اصیل ارائه دهندگان باشد.

نکته مهم 1: گواهی ارائه مقاله فقط به نام شخص ثبت نام کننده که نفر اول در مقاله است صادر می شود و نام سایر نویسندگان در متن این گواهی می آید و برای آنها گواهی دیگری صادر نمی شود.

نکته مهم 2: برای شرکت کنندگان به شرط پرداخت هزینه ثبت نام، فقط گواهی شرکت در کنگره صادر می شود.

تاریخ‌های مهم

تاریخ برگزاری کنگره:از 1 تا 3 خرداد ماه 1395

شروع ثبت نام: 15 مهرماه 1394

آخرین مهلت ارسال مقالات: 15 بهمن ماه 1394

آخرین مهلت ارسال مقاله با تاخیر: 5 اسفندماه 1394
ارکان کنگره

رئیس کنگره:دکتر محمود تولائی

دبیر علمی:دکتر سید جواد مولی

دبیر اجرایی:دکتر امیر میمندی پور
محل برگزاری کنگره

تهران، سالن همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی

هزینه ثبت نام در کنگره
دانشجوی عضو انجمن دانشجوی غیر عضو هیات علمی و سایر افراد عضو انجمن هیات علمی و سایر افراد غیر عضو انجمن
هزینه ثبت نام بدون تاخیر 900000 ریال 1300000 ریال 1500000 ریال 2200000 ریال
هزینه ثبت نام با تاخیر 1170000 ریال 1690000 ریال 1950000 ریال 2860000 ریال
ثبت نام در محل همایش 1500000 ریال 1900000 ریال 2100000 ریال 2900000 ریال
ارسال بیش از یک مقاله 30 درصد حق ثبت نام به ازای هر مقاله اضافه تا سقف 5 مقاله

هزینه ثبت نام شامل مجموعه مقالات، CD، ناهار و پذیرایی بین جلسات تنها برای فرد ثبت نام کننده است.
هر ثبت نام کننده می تواند یک مقاله (به عنوان نگارنده اول) ارسال نماید. ثبت نام شده برای ارسال بیش از یک مقاله (به عنوان نگارنده اول) بایستی به ازای هر مقاله معادل 30 درصد حق ثبت نام علاوه بر حق ثبت نام اولیه، به حساب کنگره واریز نماید. بدیهی است حضور ثبت نام شده به عنوان نگارنده دوم به بعد در مقالات ثبت شده توسط سایر شرکت کنندگان محدودیتی ندارد.
هزینه مقالات اضافی (مقاله دوم تا پنجم) بر اساس مبلغ حق ثبت نام و نوع ثبت نام تعیین می شود و اگر ثبت نام با تاخیر صورت گرفته باشد، این میزان بر اساس هزینه ثبت نام با تاخیر در نظر گرفته می‌شود. توجه: مجدداً تاکید می شود، گواهی ارائه مقاله فقط به نام شخص ثبت نام کننده که نفر اول در مقاله است صادر می شود و نام سایر نویسندگان در متن این گواهی می آید و برای آنها گواهی دیگری صادر نمی‌شود. بنابراین هیچ گونه شکایتی خصوصاً از اساتید محترمی که دانشجویان آنها در کنگره ثبت نام کرده اند جهت صدور گواهی به نام استاد پذیرفته نخواهد شد.
درصورتی که ارائه کننده مقاله، شخصی غیر از نفر اول باشد، در گواهی نام شخص ارائه کننده به صورت آندرلاین مشخص خواهد شد.
تغییر هزینه ثبت نام با تاخیر دقیقاً از روز 16 بهمن اعمال می شود، بنابراین حتی در صورت تمدید مهلت ارسال مقالات، شرکت کنندگان باید مبلغ حق ثبت نام با تاخیر را پرداخت نمایند. توصیه می شود تا قبل از این مهلت ثبت نام صورت گیرد تا مشمول پرداخت حق ثبت نام با تاخیر نشوید.
پرداخت هزینه های حضور در کنگره صرفاً به صورت اینترنتی با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب و از طریق پایگاه کنگره قابل انجام است. در روزهای برگزاری کنگره ثبت نام صرفاً برای شرکت کنندگان بدون ارائه مقاله صورت می گیرد.
منظور از عضو انجمن، آن دسته از اعضای انجمن ژنتیک ایران است که عضویت خود را تمدید کرده باشد. تاریخ اتمام عضویت اعضای انجمن در صفحه فهرست اعضای انجمن قابل مشاهده است. افراد غیر عضو انجمن و یا عضو انجمن که عضویت آنها خاتمه یافته است می توانند پس از اقدام به عضویت/تمدید عضویت و مشاهده اطلاعات عضویت معتبر خود در صفحه فهرست اعضای انجمن از مزایای ثبت نام به صورت عضو بهره مند شوند. شرایط عضویت در انجمن در عضویت/تمدید عضویت ذکر شده است.
هزینه ثبت نام شرکت کنندگانی که هیچ کدام از مقالاتشان پذیرفته نشود یا تا 20 روز قبل از برگزاری کنگره از حضور در کنگره انصراف دهند ، پس از کسر 20 درصد هزینه ثبت نام و ارسال مقالات، پس از برگزاری کنگره برگردانده خواهد شد.
در صورتی که شرکت کننده ای به اشتباه نوع ثبت نام خود را انتخاب نماید، می تواند با ارائه مدارک لازم، از اول تیر 1395 برای پس گرفتن مبلغ اضافی حق ثبت نام اقدام نماید.
نکته: همکاران عزیز برای این منظور لازم است درخواست، مستندات مرتبط و شماره کارت بانکی خود را در زمان برگزاری کنگره به واحد رفع نقص بخش پذیرش ارائه دهید و در لیست مربوطه نام نویسی نمایید.
اگر مدرک دانشجویی مورد تایید قرار نگیرد، ثبت نام باید به صورت آزاد صورت گیرد. بنابراین از فارغ التحصیلان محترم تقاضا می شود به این موضوع توجه نمایند.
نکته 1: در هر مرحله ای مشخص شود فارغ التحصیلانی به صورت دانشجویی ثبت نام نموده اند، سخنرانی یا پوستر قابل ارائه است ولی گواهی شرکت در کنگره از اول تیر 1395 و پس از پرداخت ما به التفاوت هزینه شرکت در کنگره در محل دبیرخانه انجمن تحویل داده خواهد شد. در این حالت ممکن است مقاله یا مقالات فرد خاطی در CD کنگره نیز درج نگردد.
نکته 2: در صورت عدم دسترسی به اسکنر، تصاویر دیجیتال تهیه شده از کارت دانشجویی با استفاده از تلفن همراه یا دوربینی که وضوح مناسبی داشته باشند، قابل ارسال هستند.
برای گروه پزشکی جهت اخذ امتیاز بازآموزی با دریافت هزینه ای جداگانه اقدام خواهد شد که بر اساس رشته شرکت کنندگان متفاوت است (برای اطلاعات بیشتر به http://www.ircme.ir مراجعه شود).

1

دیدگاه ها بسته شده است