واگذاری مالکیت زمانی اقامت در هتل نسیم نوشهر
10 خرداد 1392
راه اندازی وب سایت جدید انجمن
10 خرداد 1392

راهنمای عضویت در انجمن

عضویت در انجمن ژنتیک ایران به صورت‌های مختلف امکان پذیر است:

 الف) عضویت پیوسته: کسانی که حداقل دارای درجه کارشناسی ارشد در زمینه ژنتیک و یا رشته های وابسته (به تشخیص هیئت مدیره انجمن) باشند.

ب) عضویت وابسته: کسانی که دارای درجه کارشناسی در زمینه ژنتیک و رشته های وابسته به آن (به تأیید هیئت مدیره انجمن) باشند. تبصره: کارشناسان حائز عضویت وابسته چنانچه سابقه پنج سال فعالیت در یکی از رشته های وابسته به ژنتیک را داشته باشند، با تصویب هیئت مدیره می توانند به عضویت پیوسته انجمن درآیند.

 ج) عضویت دانشجویی: کلیه دانشجویانی که در زمینه ژنتیک و رشته های وابسته به تحصیل اشتغال دارند.

د) عضویت مؤسساتی: سازمان هایی که در زمینه های علمی و پژوهشی مربوط فعالیت می کنند و یا کمک معنوی و مادی قابل توجه به پیشرفت ژنتیک و رشته های وابسته می نمایند، می توانند عضویت انجمن را احراز نمایند.

ه) عضویت افتخاری: شخصیت های ایرانی و خارجی که مقام علمی انان حائز اهمیت خاص باشد یا در پیشبرد اهداف انجمن کمک های مؤثر و ارزنده ای نموده باشند، با پیشنهاد گروه تخصصی انجمن و تصویب هیئت مدیره عضویت افتخاری انجمن به آنها اهدا می گردد.

مدارک لازم برای عضویت:

مدارک لازم جهت عضویت در انجمن ژنتیک ایران:

1- رزومه (مشخصات علمی، مشخصات فردی، آدرس و … به صورت فایل ورد)

2- کپی کارت ملی

3- کپی شناسنامه

4- کپی کارت دانشجویی(برای دانشجویان) یا کپی آخرین مدرک تحصیلی(برای فارغ التحصیلان)

5- فایل عکس پرسنلی

6- فیش بانکی پرداختی بابت حق عضویت سالانه و صدور کارت عضویت به شماره کارت 6104337754915047 بانک ملت، شعبه بهجت آباد، به نام انجمن ژنتیک ایران (عضو پیوسته 1000000ریال – عضو وابسته 500000ریال، عضو دانشجویی300000ریال)

بصورت اسکن شده (با حجم کمتر از 100 کیلو بایت برای هر مدرک)، به آدرس ایمیل انجمن ژنتیک ایران irgenetic@gmail.com ارسال گردد.

توجه: ارسال مدارک از طریق سایت و پس از ثبت نام و ورود به سامانه امکان پذیر است، پرداخت حق عضویت نیز پس از ارسال درخواست عضویت در سایت و پاسخ انجمن به درخواست، از طریق سایت امکان پذیر بوده و نیاز به مراجعه حضوری به بانک نیست.

مزایای عضویت درانجمن:

  •  اطلاع رسانی کارگاه ها، همایش ها و آگهی های استخدام مرتبط با علم ژنتیک
  • بیست تا سی درصد تخفیف برای اعضای انجمن برای شرکت در کارگاه ها و همایش هایی که با انجمن ژنتیک همکاری دارند.

برای مشاهده نمونه کارت عضویت انجمن ژنتیک اینجا کلیک نمایید.

1

دیدگاه ها بسته شده است