دیدار رئیس انجمن ژنتیک ایران با از رتبه های تک رقمی کنکور سال 1398

گفتگو با محرم راز استخوان‌های شهدا/ تا امروز 700 شهید گمنام را به مادران‌شان بازگرداندیم.
25 ژانویه 2020
بیستمین و هشتمین دوره آموزشی تکنیک های آزمایشگاه ژنتیک مولکولی
12 فوریه 2020

دیدار رئیس انجمن ژنتیک ایران با از رتبه های تک رقمی کنکور سال 1398

در دی ماه سال جاری، جناب آقای دکتر محمود تولایی رئیس انجمن ژنتیک ایران در جمعی با حضور تعدادی از رتبه­ های تک رقمی کنکور سال 1398، با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

رئیس انجمن ژنتیک ایران با بیان بخشی از برجستگی­ های کشورمان در عرصه­ های علمی به ویژه زیست فناوری و ژنتیک افزود: ایران برابر اعلام سامانه­ های ارزیابی بین ­المللی، در سال 2018 رتبه اوّل منطقه در حوزه ژنتیک را کسب نموده­ است، ایشان بیان کردند هزاره سوّم، عرصه علوم و فناوری­هاست و آنچه در این هماوردی حاصل شده ­است، محصول تلاش فرزندان علمی این سرزمین است. دکتر تولایی گفت شما به عنوان نخبه ­های این سرزمین نعمت­ های خدا به این جامعه هستید، شما باید آینده افتخار آمیز و اقتدارآفرین در عرصه­ های علمی این کشور را رقم بزنید.

سعی کنید در هر رشته ­ای که فعالیت می­ کنید، موضوعات مهم و مورد نیاز جامعه را هدفگیری کنید و برای حل آنها، توان علمی خود را بکار گیرید.

رئیس انجمن ژنتیک ایران با اشاره به جهاد، صبوری و ایثار شهدای بزرگ همچون همّت­ ها، خرازی­ ها، زین­الدین ­ها و … گفت آنها در شرایط بسیار سخت صف آرایی استکبار جهانی برعلیه این سرزمین، با خون خودشان معبرهای استقلال ما را حفظ کردند و ما امروز به وجود آنها افتخار می­ کنیم.

در دورانی که علم اساس عزّت، اقتدار، امنیت و رفاه است، سعی کنید در نقشه اقتدار علمی ایران فردا، نقطه­ ای هم به شما و فعالیت ارزشمند علمی شما اختصاص یابد تا آیندگان نیز به وجود شما افتخار کنند.

دکتر تولایی گفت: از سختی­ ها نهراسید، موانع شما را متوقف نکند، موانع را از سر راه بردارید و اگر نشد، موانع را دور بزنید.

کارهای بزرگ، اراده ­های بزرگ، همّت، تلاش و برنامه­ ریزی می­ خواهد، شعار بابا آب داد، بابا نان داد، قرهنگ گذشته بود، امروز باید بگوییم کار، تلاش و همّت بلند.

از کارهای بزرگ وسخت استقبال کنید، با نیّت­ های خیر همراه کنید، بر متقاعد سازی اطرافیان اهتمام کنید تا بتوانید کارهایتان را به صورت تیمی پیش ببرید.

رئیس انجمن ژنتیک ایران، یکسال عضویت رایگان در انجمن ژنتیک ایران و امکان ثبت نام رایگان علاقمندان رتبه­ های برتر کنکور، در شانزدهمین کنگره ملّی و چهارمین کنگره بین ­المللی ژنتیک ایران را به ایشان اهدا نمود.

در ادامه ایشان یادآور شدند این کنگره به صورت متشرک با انجمن بیوفیزیک و بیولوژی مولکولی ایتالیا، در تاریخ 27 الی 29 فروردین 1399 در سالن اجلاس سران در تهران برگزار می شود، شامل سخنرانی­ های علمی دانشمندان ایرانی و خارجی در حوزه­ های ژنتیک انسانی، گیاهی، جانوری، دام و آبزیان، سلول­ های بنیادی، ذخایر ژنتیک و …، برگزاری جشنواره­ های دانش ­آموزی، تجاری ­سازی و رویداد بهاره یوسرن (USERN) خواهد­بود.

دیدگاه ها بسته شده است