در مراسم اختتامیه یازدهمین کنگره ژنتیک / از پیشکسوتان علم ژنتیک و نویسندگان مقالات برتر تقدیر و تشکر شد

ذخایر ژنتیکی در خطر انقراض کشور بررسی شد
18 ژانویه 2011
برگزاری نشست خبری با حضور رئیس و دبیر علمی یازدهمین کنگره ژنتیک ایران
19 ژانویه 2011

در مراسم اختتامیه یازدهمین کنگره ژنتیک / از پیشکسوتان علم ژنتیک و نویسندگان مقالات برتر تقدیر و تشکر شد

یازدهمین کنگره ژنتیک ایران و نخستین همایش ژنتیک پزشکی ایران عصر روز دوشنبه سوم خرداد ماه 89 در سالن همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی با تقدیر از پیشکسوتان علم ژنتیک به کار خود پایان داد .

در این مراسم دکتر اکبری با اشاره به بالا رفتن کیفیت مقالات و سخنرانی ها در مجموع کنگره را موفق ارزیابی کرد و ابراز امیدواری کرد این موفقیت تداوم پیدا کند .

رئیس یازدهمین کنگره ژنتیک ایران تاکید کرد تقدیر ها باعث تشویق و دلگرمی اساتید و پژوهشگران می‌شود.

سپس از پیشکسوتان علم ژنتیک در شاخه انسانی از جمله دکتر محمد حسین کریمی نژاد و دکتر یوسف شفقتی تجلیل به عمل آمد و در ادامه از دکتر مسعود هوشمند و دکتر حسین نجم‌آبادی به عنوان محققین برتر که طی چند سال اخیر موفق به چاپ مقالات با ارزش و متعددی در ژورنال‌های معتبر علمی گردیدند تقدیر به عمل آمد.

در ادامه مراسم به بهترین سخنرانان و ارائه کنندگان پوستر‌های در چهار شاخه گیاهی، جانوری، انسانی و ریزسازواره لوح تقدیر و یک عدد سکه بهار آزادی اهدا شد.

در بخش ژنتیک جانوری دکتر «سید حسین حسینی» به عنوان بهترین سخنران و مهندس «نصرت اله طاهر پور» به عنوان ارائه‌کننده پوستر برتر معرفی شدند. همچنین در شاخه ژنتیک انسانی از خانم «طیبه فرخ آشتیانی» به عنوان بهترین سخنران و دکتر « معین فرشچیان» برای ارائه پوستر برتر تقدیر شدند.

در شاخه ژنتیک گیاهی از مهندس «مطهره محسن پور » برای ارائه بهترین سخنرانی و مهندس «تارا سلگی» برای پوستر برتر تقدیر به عمل آمد و در شاخه ریزسازواره نیز دکتر «هادی شیرزاد» به عنوان سخنران برتر و دکتر«جلال سلطانی» برای پوستر برتر معرفی شدند. همچنین قرار است مبلغ یک میلیون ریال جایزه به برترین سخنران که از میان برترین سخنران‌های چهار شاخه انتخاب خواهد شد اهدا شود.

1

دیدگاه ها بسته شده است