دوازدهمین دوره آموزشی تکنیک های آزمایشگاه ژنتیک مولکولی
27 آگوست 2016
تولید رده سلولی مارمولک بومی ایران با کاربرد تحقیقات زیست پزشکی
31 آگوست 2016

جشنواره فیلم سلامت

 به گزارش روابط عمومی جشنواره فیلم سلامت، نخستین جشنواره ملی فیلم سلامت با اهداف آشنایی مردم نسبت به اهمیت سلامت فرد، جامعه و محیط، آشنایی هنرمندان با موضوع سلامت و نحوه توجه به اولویت های مرتبط با سلامت، تقدیر از هنرمندان فعال در حوزه سلامت برگزار شد.
این جشنواره که موسسه آوای هنر سلامت برگزار کننده آن بود، به دبیری ابراهیم داروغه‌زاده و به منظور ارتقای سلامت عمومی جامعه در قالب نمایشی از آثار هنرمندان برپا شد.
نخستین دوره جشنواره ملی فیلم سلامت از تاریخ  ۱ شهریور تا ۵ شهریور ۱۳۹۵ با اهداف زیر توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد.

این جشنواره در بخشهای سینمایی، مستند، فیلم کوتاه، نماهنگ و تیزر، فیلم های تلویزیونی، سریال های داستانی، برنامه های تلویزیونی و گزارشهای خبری، بخش دانشجویی و ارائه دهندگان خدمات بهداشتی و بخش مردمی برگزار گردید.

همچنین در حاشیه این جشنواره انجمن های مختلفی مانند: انجمن اوتیسم ایران، انجمن ام اس ایران، بنیاد امور بیماری های خاص، انجمن پیوند اعضای ایران، انجمن آلزایمرایران، انجمن کودکان بد سرپرست، انجمن ژنتیک ایران، کانون هموفیلی ایران، جمعیت مبارزه با دخانیات، بیمه سلامت و… حضور داشتند.
جشنواره فیلم سلامت با اختصاص دادن غرفه هایی در پردیس سینما چارسو با این انجمن ها همکاری داشت .هدف از این همکاری معرفی فعالیت این انجمن ها و آشنایی هرچه بیشتر فیلمسازان وهنرمندان با آنها است.
نخستین جشنواره فیلم سلامت به ریاست دکتر سیدمحمدهادی ایازی و دبیری دکتر ابراهیم داروغه زاده از ۱ تا ۵ شهریور در پردیس چارسو برگزار گردید.

1

دیدگاه ها بسته شده است